Нефритовий Масажер Роллер для обличчя.

Артикул: mak196
Є в наявності
  • Вес: 0 кг.
  • Ціна:
    140 грн.
  • Стара ціна:
    185 грн.
(3.7/33)

Механічний масаж обличчя належить до базових і перевіреним процедурам, які допомагають зберегти молодість шкіри на довгі роки. Масаж перешкоджає зрощенню фасциальной тканини з м'язової, тим самим перешкоджаючи появі застійних явищ на обличчі. Саме зрощення цих тканин є одним з ознак старості. Таким чином ми допомагаємо кровоносних судинах нести поживні речовини в клітини.

Механічний масаж при правильній технології допомагає боротися з набряками, виводячи накопичилася в міжклітинному просторі лімфу.

При регулярному виконанні масажу поліпшується колір обличчя, підвищується тонус шкіри, продовжується її молодість. В клітини активно надходить кисень волога та інші поживні речовини, а продукти розпаду виводяться, не заважаючи тканинам обзаводиться новим поколінням молодих і здорових клітин.

Спосіб застосування: перед використанням масажера необхідно максимально очистити шкіру і нанести сироватку, масло або крем. Охолодженим або теплим роллером слід опрацювати основні масажні лінії: від середини підборіддя до скронь і від середини лоба до скронь. Рухи повинні бути плавні, спрямовані вгору. Масаж рекомендується проводити щодня близько 5 хвилин, з ранку холодним ролерів, ввечері - теплим. Після застосування нефритовий ролер необхідно очистити від масла, сироватки або крему в теплій воді з мильним розчином. Сушити в добре провітрюваному місці.

Характеристики

Розмір: довжина - 14 см, ширина великого ролика - 4,5 см, ширина маленького ролика - 2,3 см
Матеріал: Нефрит.

Вибране (1)