Біогель для педикюру 60 мл.

Артикул: mak235
Є в наявності: останній товар
  • Вес: 0 кг.
  • Ціна:
    75 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(4.1/19)
BioGel Aloe Vera це гель для кислотного педикюру, для видалення натоптишів і мозолів.
Гель дуже м'який з якісними пом'якшуючими компонентами з фруктових кислот. 15-ти хвилинна процедура будинку і п'яти як після апаратного педикюру - ніжні і м'які! Ноги доглянуті як після САЛОНУ КРАСИ.

РЕГУЛЯРНИЙ педикюр Сприяє АКТИВІЗАЦІЇ ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИХ БІОЛОГІЧНИХ ТОЧОК НА НОГАХ !!!! Педикюр це в першу чергу гігієнічна процедура, а не данина красі. Тому педикюр необхідний нашим ногам регулярно, причому круглий рік. Ми постійно ходимо у взутті, а не постійний догляд за стопами швидко призведе до грибкового захворювання. Шкіра ніг покривається тріщинами і стає сухою, перетворюється в наждачний папір, з'являються підступні мозолі. Не варто забувати що на ногах найбільша кількість активних точок відповідають за правильне функціонування органів і систем нашого організму. Саме по-цьому після педикюру ми відчуваємо легкість і поліпшення настрою і загального стану.

Головна перевага цього способу це швидкість, простота і економічність процедури. Так само гігієнічність. Дана процедура називається в салонах ,, Кислотний педикюр ,,. Дуже распространена.После видалення натоптишів і наросли шкіри на п'ятах саме гелем - ефект педикюру зберігається довше.

СКЛАД: Natural fruit acids, Aloe vera extract, Glycerin, Hyaluronan, Potassium Sorbate, Amino acids, Allantoin, Retinol.

ЕТАПИ ПРОЦЕДУРИ:

1) Стряхнути. Наносимо засіб на 2-5 хвилини спеціальним пристосуванням або синтетичним пензлем на СУХІ ступні або кутикулу. Буває, що не запущені ноги, але їм потрібно 5 хвилин для отримання ефекту. Бувають дуже запущені ніжки - але ним 3-х хвилин цілком достатньо. Ви для себе самі в процесі процедур підберете яку мінімальну кількість наносити самого гелю і скільки саме Вам тримати. Це залежить від того у кого з якою швидкістю вивільняються клітини шкіри.

2) Розпарюєте ніжки 3-10 хвилин в теплій воді. 10 хвилин - це для дуже дуже запущених ніжок. В середньому 5 хвилин.

3) Потім беремо Педикюрні тертку або пилку.

Огрубілі клітини скочуються просто пластами. Потім знову опускаємо ноги в воду змиваємо гель з ніг в тазику. За бажанням можна ще шліфонуть ноги пилкою - для цього їх треба промокнути рушником що б вони залишилися злегка вологими.

4) Миємо ноги в чистій воді. З МИЛОМ обов'язково! За бажанням ноги можна обробити скрабом. По закінченню процедури ОБОВ'ЯЗКОВО нанести живильний крем на ступні.

 

Вибране (1)