Омолоджуюча сироватка Giovinezza 30+ з муцином Равлика

Артикул: mak232_1
Є в наявності: скоро закінчиться
  • Вес: 0 кг.
  • Ціна:
    119 грн.
  • Стара ціна:
    0 грн.
(3.7/20)

Унікальний продукт на ринку косметики! Виготовлено в Україні! 


GIOVINEZZA - сироватка з великим вмістом равликового слизу, який багатий на білок МУЦИН. До складу продукту входять  вітамини А, C, E, B6, B12, пептиди, полісахариди, колаген, гліколева та гіалуронова кислота. Ця суміш мікроелементів активує синтез колагену та еластину, запускає процес регенерації клітин шкіри та гарно її зволожує, що необхідно для ефективного омолодження.

Спосіб застосування: після звичайного очищення шкіри, нанести кілька краплин сироватки на обличчя. Ефективно застосовувати під час масажу шкіри обличчя. Підходить для щоденного використання.

Термін придатності: 16 міс з дати виготовлення. Після відкриття флакону - термін придатності 2 місяці. 

Товариство "Екософіснеіл" вирощує равликів в екологічно чистих умовах. Наш равлик харчується виключно зеленню та злаками, без додавання преміксів та хімічних добавок. Цей факт робить слиз високоякісним.
Наші спеціалісти розробили унікальну машину для відбору слизу, яка абсолютно не наносить шкоди нашому равлику. Пріоритетом нашої компанії є виготовлення високоякісної косметики. Тому ми додаємо до продукції максимально допустимий відсоток чистого фільтрату слизу равлика.


 
Вибране (1)